Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

6/26/2012

Z miłości do Paryża... Love Paris / OPENING DESIR PARIS - 6.06.2012

Materiały prasowe - AKPA
Miłośniczki elegancji i klasyki prosto z Paryża z pewnością nie przejdą obojętnie obok butiku, i obejrzą proponowane marki przez Desir Paris. Teraz Warszawianki będą mogły, podobnie jak Francuzki, przebierać w projektach takich marek jak Tara Jarmon, czy też Gerard Darel, które od lat odnoszą sukcesy we Francji i na świecie. 

Wnętrze butiku zostało zaprojektowane przez jego właścicielkę -  Nicole Antoinette Soszyńską.Odrobina Francji w samym sercu Warszawy! Na miejscu można posłuchać francuskiej muzyki, przejrzeć książki i albumy dotyczące mody.W ręku z wydaniem francuskiego Vogeu'a napijesz się espresso, odpowiednio nastrajając się do zakupów.

Na otwarcie przybyły  ambasadorki marki AA Oceanic - Kayah, Brodka.Pojawił się  również polski projektant Robert Kupisz, Monika Richardson, a   pieczę nad całym wydarzeniem sprawowała Joanna Horodyńska. Atmosferę umilał występ muzyka PAKO SARR od lat mieszkającego w Polsce:)
 

Photo: Tomasz KubryńPhoto: Tomasz Kubryń

Materiały prasowe - AKPA

Photo: Tomasz Kubryń


Photo: Tomasz Kubryń / FP


Photo: Tomasz Kubryń

Photo: Tomasz Kubryń

Materiały prasowe - AKPA

Materialy prasowe - AKPA

Materialy prasowe - AKPA


2 komentarze:

  1. Thanks for sharing this blog. In this blog showing very nice picture for smart casual dresses for trendy girls. I like it very much..It helps me knowing on which blog I should watch if I wad something about fashion.

    OdpowiedzUsuń

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM