Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

6/03/2012

IV edycja FASHION DESIGNERS AWARDS - 28.05.2012


28 maja w SOHO odbyła się Gala Finałowa IV edycji FDA inspirowanej stylem Hollywood lat 60-tych i 70-tych. Gościem specjalnym Fashion Designers Awards był Robert Musso – projektant mody z Mediolanu. Kolekcja A/W 2012/13 „Room of Desires” urzekła detalami (kokardki, kołnierzyki), ciekawymi krojami i elegancją. Nie zabrakło elementów z futra.
Dla Zuzanny Szamockiej była to niewątpliwie magiczna noc… Finaslitka konkursu dla projektantów otrzymała szansę wyjazdu do Berlina na „Brrad&Butter”, który organizuje Puma Polska. Następnie odbędzie staż u samego Roberta Musso w Mediolanie! Wspólnie z Mistrzem stworzy kolekcję na Milan Fashion Week. Wyjazd na Paris Fashion Week zapewni Zuzannie Cisowianka Perlage, a główna nagroda finansowa od MSKPU w wysokości 10.000 zł z pewnością zagwarantuje dobry start w świecie mody.
W jury konkursu zasiadali: Lidia Popiel, Katarzyna Zielińska, Gosia Baczyńska, duet BohoBoco, Małgorzata Socha, Dorota Williams, Mikołaj Komar, Andrzej Foder. Drugie miejsce przyznano Klaudynie Zygał, a trzecie zajął Robert Czerwik.
Fashion Designers Awards rozpoczął się od pokazu kolekcji w stylu Perlage. Następnie szybka prezentacja projektów młodych designerów. Po czym prezentacja kolekcji finałowych. Bardzo energetycznym i utrzymanym sportowym stylu był pokaz  finalistów Puma Polish Creative Factory. Kreatorem makijaży na Gali był MAC Cosmetics. Seksapilu modelkom dodawały buty KAZAR.
Tekst został również opublikowany również na www.lookmag.pl
Zdjęcia: Konrad Werkowicz – facebook.com/polskifotograf 


ROBERTO MUSSO na backstage :) 

Wybieg na podwyższeniu - komfort dla widzów!


Roberto Musso udziela wywiadu:


Za makijaż odpowiadała ekipa MAC Cosmetics:


Stylista włosów w akcji:

Goście:


Wybrane projekty:


Piękna prowadząca:
Finalistka - Zuzanna - konkursu dla projektantów:


Dla ochłody - Cisowianka:

Modelka znana z reklam - kojarzycie? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM