Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

6/03/2012

Wild wild west by Robert Kupisz - "Wanted" 29.05.2012

”Wanted” Roberta Kupisza to eklektyczna kolekcja łącząca indiańskie i kowbojskie akcenty (pióropusze, frędzle, kapelusze, długie rozkloszowane spódnice, skórzane pasy, jeansowe kurtki itd.). Kowbojki projektu Roberta Kupisza zostały wykonane przez Loft37. Nie mogło również zabraknąć szortów – tym razem w wersji nieco bardziej wyzywającej – odkrywającej pośladki do połowy (!).  Krótkich spódniczek (połączenie materiału i skóry) oraz skórzanych kurtek, denimowych koszul distressed oraz romantycznych sukienek z falbanami. Motyw kolekcji odmienny od „Heroes”, ale ponownie utrzymany w konwencji znoszonych tkanin.
Osnowa muzyczna towarzysząca pokazowi nadała ton całej prezentacji kolekcji, wprawiając w zachwyt niejednego fana westernów. Zmysły pobudzała m.in. muzyka skomponowana przez Ennio Morricone. Kompozytora, który współpracował z Sergio Leone przy takich produkcjach jak: „Dawno temu w Ameryce” („Once Upon a Time in America, 1984), „Garść dynamitu” (1971), „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie” (1968),”Dobry, zły i brzydki” (1966), „Za kilka dolarów więcej” (1965), „Za garść dolarów” (1964).
Modelki wcieliły się w różne role – kowbojki z lassem, niewinne białogłowe, czy np. barmanki. Uwagę zwróciły pięknie wystylizowane fryzury – lekko falowane i swobodnie opadające włosy, które dodawały całej sylwetce lekkości i kobiecości. W trakcje pokazu modelki szły swobodnie, skakały (!), po czym wdzięcznie pozowały do zdjęć.
Kwintesencją pokazu była suknia ślubna… Nagle z ciemności wyłoniła się piękna białogłowa. Idąc w świetle, wyglądała jak anioł. Niewinności dodawała biała wiązanka kwiatów. Głowę zdobił biały pióropusz.
Na pokazie pojawiła się plejada gwiazd i przyjaciół projektanta. Nie zabrakło również bloggerów, czy redaktorów portali i gazet. Gościom tak bardzo udzieliła się radosna atmosfera, że na długo po jego zakończeniu nie opuszczali Soho. Wszyscy, wymieniając wrażenia, żarliwie dyskutowali na temat pokazu. Z pewnością można stwierdzić, że było to jedno z najbardziej udanych wydarzeń modowych tego roku.
Autor: Joanna Derehajło (Joannade)
Tekst również oficjalnie poublikowany na www.lookmag.pl
Zdjęcia: Kryspin Andrzejewski (warszawawszpilkach.blogspot.com)
Karolina, Aga i Adam :)


Ola :)
Adam udziela wywiadu! :DKlaudia Hajecio w sukience marki TRASH by Agnela Brejt bemytrash.com

Honorata Wojtkowska (Program TOP MODEL II edycja) w  sukience Grrr TRASHA

1 komentarz:

  1. genialnie to opisałaś <3 I widzę, że załapałam się na zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM