Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

6/10/2012

Elegancja i kameralność – Plich Fashion Show

Pokaz kolekcji ZIMA 2012/2013 otworzyła Top Modelka Kamila Szczawińska, której towarzyszył piesek projektanta – PARIS. Zaiste, była atrakcją tego wieczoru i dzielnie zniosła wyjście na wybieg! Dostojnie kroczyła, dotrzymując tempa modelce.
 
Pokaz był zaskakującą i fascynującą mieszanką - muzyka z lat 20-tych, wydobywająca się harmonijnie z głośników uspokajała, kolekcja zaś inspirowana m.in. latami 60-tymi z domieszką nowoczesnych elementów  okazała się całościowo dosyć klasyczna i jednocześnie bardzo uniwersalna. 
 
Plich zawsze dopracowuje każdy detal, tym razem uwagę zwracały usta mocno podkreślone  krwistą czerwienią, gruba czarna kreska nad linią rzęs,  wyraźnie zaznaczone brwi, delikatnie upięte włosy (przez samego projektanta) lekko uniesione od nasady, odkrywające czoło. Dla koneserek dodatków - torebki o geometrycznych kształtach, biżuteria STORY by Kranz & Ziegler oraz kultowe już buty – tym razem z limitowanej linii, dostępnej tylko w butiku PLICHA – Jeffrey Campbell. Krótkie fasony, odsłaniające nogi to propozycja dla Pań w każdym wieku, ponieważ bez względu na wiek – każda kobieta powinna czuć się wyjątkowo i seksownie!
 
Jeśli ktoś kocha klasykę skrojoną w sposób mistrzowski w stonowanych kolorach takich jak czerń, biel, szarość, pastelowa morela, fiolet, czy też srebrny, na pewno znajdzie coś dla siebie w  kolekcji PLICHA. Hitem jest malowany jedwab, który pięknie okala ciało i jest niezwykle zwiewny, a na letnią pogodę zapewnia komfort noszenia.
 
Photo: Tomasz Kubryń + materiały prasowe

 

 

Kreacje, które wpadły mi w oko:

Zdjęcia: Tomasz Kubryń / LookMag, Fashion Passion

Dla Panów – marynarki ze skróconymi rękawami i eleganckimi zakładkami z przodu.Torebki zakładane na rękę –  oryginalne i dla odważnych mężczyzn. Z takim dodatkiem z pewnością wyróżnicie się z tłumu!

 
Perfekcyjne dopracowana choreografia – gdy wszystkie modelki schodziły z wybiegu na zakończenie pokazu, szły tak równo i rytmicznie, że wręcz hipnotyzowały… Sam projektant pragnął, żeby pokaz był spokojny i sprawił, że goście odpoczną od codziennego tempa życia, i na chwilę zatrzymają się, rozmarzą… PLICH osiągnął cel, czego serdecznie gratulujemy! 

 

Kameralność i elegancja to słowa, które oddają całokształt pokazu.

 

 

Gośćmi pokazu byli m.in. seksowna Justyna Steczkowska, która wykazywała bardzo dużą inicjatywę i aprobatę, klaszcząc za każdym razem, gdy spodobała jej się dana kreacja, piękna Ilona Felicjańska, projektant biżuterii STORY Mads Ziegler, urocza Kasia Smolińska (Top Model, TVN) i wielu wielu innych.
 

 

Jednym z patronów medialnych tego wyjątkowego wydarzenia był LOOKmag (www.lookmag.pl) które miało miejsce 4 czerwca w Teatrze Palladium.  

 

 

 

Chcielibyśmy ponownie zaprosić wszystkich do odwiedzenia butiku na Mokotowskiej 52 i zobaczenia kolekcji na żywo! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM