Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

6/05/2012

KAZAR - a/w 2012/2013 - Vinoteka 13


Marka Kazar znowu nie zawiodła - na sezon jesienno-zimowy szykuje kolekcję, która wyróżnia się na tle kolekcji innych marek. Hitem jest butelkowa zieleń i wino oraz kolor camel, przetarcia i linia rockowa.  Wysokie szpilki i platformy to już znak rozpoznawczy marki KAZAR... Mimo iż tak wysokie obcasy nie ułatwiają chodzenia, chętnie pomęczę się(:D), chociażby ze względu na estetykę i piękno tych butów! Bardzo lubię eleganckie obuwie z pazurem. 

Premiera kolekcji odbyła się w niezwykłym miejscu, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Vinoteka 13 na Krakowskim Przedmieściu to bardzo eleganckie i klimatyczne miejsce... Cieszę się, że w końcu miałam okazję wybrać się tam:)

Może jeszcze jutro dodam filmik, który postaram się dla Was zmontować:)"Gośćmi premierowej odsłony kolekcji byli m.in. Teresa Rosati, Weronika Rosati, Gosia Baczyńska, Daria Widawska, Edyta Herbuś, Tomasz Karolak, Łukasz Jemioł, Natalia Jaroszewska, Aleksandra Kisio, Ola Szwed, Agnieszka Popielewicz, Bartosz Węglarczyk, Anna Męczyńska, Agnieszka Cegielska, Marcelina Zawadzka. Nową kolekcję Kazar przyszli zobaczyć czołowi polscy styliści oraz reprezentanci najważniejszych modowych mediów. Premiera odbyła się w klimatycznym wnętrzu Vinoteki 13 przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
Nowością w kolekcji są kolory: butelkowa zieleń i wino. Drapieżnym akcentem jest linia rockowa, w której akcentem są m.in. dżety. Wysokie obcasy to już standard dla KAZAR.
„Ta kolekcja była inspirowana na paryski szyk, z jednej strony awangarda, wyrafinowanie, z drugiej wyluzowanie i łobuzerstwo” – powiedziała Natalia Skrzypska,Manager Kolekcji Damskiej.
Mężczyźni również znajdą coś dla siebie, Grzegorz FilipekManager Kolekcji Męskiejpodkreśla: „Polscy mężczyźni coraz odważniej sięgają poza klasykę. Okazuje się, że ulubionym kolorem Polaków jest granat zarówno zimą, jak i w lecie. Widać to po mokasynach, a nawet po klapkach. Panowie wychodzą z monotonnej czerni, nabierają ochoty na ekstrawagancję, na kolory. W naszej kolekcji nawet jeśli czerń jest dominująca, to staramy się ją wzbogacać o kolorowe lamówki, widoczne kolorowe przeszycia, aby ożywić but. Gramy albo fakturą skóry i jej kolorem. Chcemy aby buty rzucały się w oczy i pokazywały charakter osoby" Materiały prasowe KAZAR
3 komentarze:

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM