Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

11/01/2012

eMMa RINGS by Robert Kupisz


                                                  
Robert Kupisz nie spoczywa na laurach i wciąż zadziwia! Tym razem zdecydował się na współpracę z projektantkami biżuterii eMMa RINGS. Kolekcja Limitowanej Serii Pierścienia z Orłem eMMa RINGS by Robert Kupisz to kolejna  (po butach zaprojektowanych wspólnie z loft37 na potrzebę pokazu kolekcji"WANTED") odsłona dodatków, które utwierdzają nas w przekonaniu, że Robert to osoba bardzo twórcza.

Goście mieli okazję obejrzeć standardową linię pierścionków eMMa SIGN RINGS oraz zadać pytania samemu Robertowi Kupiszowi.  Na pytanie, czy ma planach projektowanie przedmiotów użytkowych, projektant odpowiada twierdząco. Zatem... czy w przyszłości możemy spodziewać się np. kolekcji mebli konceptu Roberta Kupisza? Będziemy śledzić jego poczynania z zapartym tchem, gdyż projektant nie wyklucza podjęcia się kolejnych wyzwań. Trzymam kciuki!

Marka eMMa RINGS zadebiutowała na rynku w kwietniu tego roku modelem SIGNATURE RING, charakteryzującym się wyszukanym konceptem. Pierścionki składają się z elementów, które można łączyć w unikalne zestawy - pary poszczególnych modułów. Podobnie jak zegarki Deja vu, pierścionki eMMa mogą być spersonalizowane w zależności od upodobań - można dowolnie połączyć srebro ze złotem bądź różne odcienie złota. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania osobistego graweru. W wersji wieczorowej do podstawowego eMMa RING można dodać obrączki z kolorowymi cyrkoniami, bądź autentycznymi brylantami!. Każdy eMMa RING to bardzo osobiste i unikatowe dzieło sztuki – podkreślają projektantki marki Marta Czerwińska i Emila Ołtarzewska.

Teraz przyszła pora na współpracę z jednym z projektantów - Robertem Kupiszem. 18 października, w Klubie Delite odbyła się premiera prasowa kolekcji pierścieni z Orłem.

Chciałybyśmy dać szansę nowemu pokoleniu Polaków, aby mieli możliwość, tak jak czynią to inne narodowości, pochwalenia się naszym symbolem narodowym, aby mieli możliwość noszenia Orła z dumą – mówi Marta Czerwińska. Stad pomysł na pierścień – nowoczesny w formie, a jednak powracający tematyką do naszej historii i tradycji.

Pierścień z wizerunkiem orła jest kontynuacją Kolekcji Roberta Kupisza HEROES. Limitowana Seria Pierścieni z Orłem liczy tylko 100 sztuk, każdy posiada indywidualny numer. Dostępna na www.emmarings.com oraz w Butiku Warszawa, przy ul.Mokotowskiej 48. Cena: 650 zł


Dziękuję za zaproszenie i możliwość bycia na premierze, było bardzo sympatycznie! Na spotkaniu poznałam Paulinę, autorkę bloga Pozerki.pl.  Mam nadzieję, że zobaczymy się na najbliższym pokazie kolekcji Roberta Kupisza :)


A co znajdowało się w białych torebeczkach dla gości pozostanie tajemnicą :P Nie otrzymaliśmy jej przy wyjściu. Mam nadzieję, że następnym razem Panie o mnie nie zapomną!  ;)


2 komentarze:

 1. Świetny ten pierścien. Mam nadzieję ze Robert Kupisz rozszerzy swoją twórczość, chciałabym bardzo zobaczyć np kolekcję Kupisz 4 home :)


  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Robert Kupisz jest jak Midas ; )
  Zazdroszczę ,że tam byłaś.
  Pozdrawiam,Inka.

  OdpowiedzUsuń

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM