Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

7/20/2012

Bloggers Meeting with Brigitte Gertz-Ziegler

Cieszę się niezmiernie, że ekipa marki Deja vu zdecydowała się zorganizować spotkanie z Brigitte Gertz-Ziegler, projektantką biżuterii i zegarków Deja vu. Brigitte przyjechała do nas ze swoim mężem. Obiecali, że będą częściej wpadać do Polski - trzymamy za słowo! :D Atmosfera od samego początku była wspaniała, a wszystkim dopisywały humory. Zaproszeni goście mogli poprzymierzać wybrane zestawy, zasugerować trendy na przyszły sezon. Projektantka opowiedziała nam o historii swojej marki - co ją inspiruje, od jak dawna działa w modzie. Swój pierwszy sklep w "Kirchheim unter Teck" w Niemczech otworzyła, mając zaledwie 20 lat!

Na spotkaniu pojawili się blogerzy: Adam Fashionable Innovations, Tamara Macademian Girl i ja. Mam nadzieję, ze na następnym będzie również Glamourina i Karolina Banaszek :) 

Mogłyśmy z Liwią (Budapes StreetArt)pobuszować troszkę po salonie, przyjrzeć się całej masie kolorowych rozmaitości. Kraina Deja vu jest bardzo fantazyjna! Tutaj każdy stworzy swój wymarzony set. Nowością są zestawy biżuterii - wisiorki i kolczyki oraz zegarki-naszyjniki. Nie mogę się doczekać kiedy pojawi się mechanizm (zegarek) w kolorze miedzi w stałej sprzedaży.

Na spotkaniu pojawiła się również znana i ceniona stylistka oraz projektantka Marta Siniło, pracująca m.in. dla Glamour.


Cudowni ludzie, pełni pasji i zaangażowania - uwielbiam takie spotkania.  Z nostalgią powracam myślami do takich chwil, gdyż wnoszą one do mojego życia wiele pozytywnych emocji.Dziękuję Sylwii, Ulemu, Nadii i reszcie ekipy, jesteście super! Brigitte, Tamara, Ja i Adam


Postanowiłam oscylować pomiędzy odcieniem złota i srebra. Cudowna obręcz ze srebra i masy perłowej już jest moja! Zakładam ją tylko na specjalne okazje... :)

I' m composing my set


Byłyśmy zachwycone tymi mięciutkimi materiałami, które będą niedługo pokrywać paski zegarków Deja vu. Lekko połyskujące tekstylia to moja obsesja... :)


We suggest  factures and materials for the next projects 

Brigitte, Tamara, Adam i ja


Chwila dla reportera :DSalon Deja vu w Millenium Plaza (Aleje Jerozolimskie 123 A)Smakowitości dla gości :DAdam mnie bacznie obserwuje! :D Blog Adama: FASHIONABLE INNOVATIONS

Nowość - zegarek-naszyjnik: https://www.facebook.com/photo.php?v=345045835571758
1 komentarz:

  1. Ładna stylizacja i fajna relacja. Zdjęcia mogłyby być trochę lepszej jakości bo niektóre są kiepskie

    OdpowiedzUsuń

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM