Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

7/10/2012

Rendezvous with Warsaw's Old Town / Outfit #6

 Romantycznie i klasycznie... w tle ze Starym Miastem. Tak piękna pogoda skusiła nas do wybrania się w plener, tym razem do zabytkowej części Warszawy.  Zdecydowałam się na dosyć klasyczny zestaw, nie często pojawiają się w moich stylizacjach tak stonowane barwy, ale ostatnio polubiłam zabawę tymi tonacjami. Oczywiście nie zabrakło złotych akcentów... Czasami lubię uspokoić myśli, nie wiem jak Was, ale mnie klimat Starego Miasta zdecydowanie uspokaja. Nie bywam tutaj często, ale jak już jestem - to doceniam urok jaki roztacza się nad Starówką.

Photos: Karol Koclęga (FashionPassion's photographer)
Jeansy: motivi
Bag: unique, souvenir from Italy
Lipstick: Bobby Brown (gift after PLICH's fashion show)
Watch: Deja vuNa końcu posta mały backstage z sesji z Ramoną Rey:A teraz dla odmiany trochę info ze świata mody! Backstage z sesji z Ramoną Rey dla magazynu LOOKmag. Popstrykałam trochę zdjątek i pomagałam, a nad całością pracowali m.in. Mariusz Mac, Paulina Nowak, fashionPROfashion, Sylwia Bomba, Sylwia Sokołowska. Efekty będzie można zobaczyć w drugim numerze magazynu.

Praca wre - Paulina i Adrian w akcji :)


Shirt by NIKOMU


Artystycznie, spontanicznie w biegu... co w efekcie daje rozmazane zdjęcie!


Ramona i Mariusz Mac Jeden z rekwizytów, który spontanicznie pozyskaliśmy w trakcie sesji :D Właściciele owego 'olbrzyma' byli niezwykle sympatyczni i użyczyli go do celów zdjęciowych


A tutaj Ramona z Redaktorem Naczelnym :P :D
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM