Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

5/17/2011

Julliet K.

W sieci natknęłam się na Maffkę przypadkiem, zaczęłam interesować się jej publikacjami w internecie, dokładnie prześledziłam całego bloga  i FACEBOOK.  Jej lookbook jest rozrywany i mam nadzieję, że  rzesza fanów będzie rosła i rosła. Zachęcam Was do looknięcia - KONIECZNIE! 


Bardzo spodobały mi się stylizacje Julii i to, że tak pieczołowicie i składnie umieszcza coraz lepsze zdjęcia, kompozycje. Łączy ze sobą styl vintage, klasyczny, pin up i w ten sposób powstają pełne eklektyzmu zestawy, które naprawdę są godne uwagi. Nie wszystkie   przypadają mi do gustu w 100%, bo w końcu każdy ma swój indywidualny styl i swoje preferencje, ale bez dwóch zdań - Julia zna się na rzeczy!

Wracajmy do GWIAZDY posta, która w 2011 roku zajęła 1-sze miejsce wyborem ludzi, otrzymała najwięcej głosów!

 GRATULACJE :)
http://madamejulietta.blogspot.com/2011/03/3103.html
Spośród wszystkich stylizacji Julii wybrałam te, które są dla mnie najcudowniejsze i najbardziej mi się podobają. Zwracam uwagę w modzie na detale, co bardzo przyciągnęło mnie do stylu MAFF. Biżuteria, ozdoby i przeróżne dodatki sprawiają, że strój nabiera sensu i nie jest tylko stylizacją, ale ma duszę i wyznacza pewne kierunki w modzie. Podoba mi się to, że Julia jest na czasie z aktualnościami, trendami, uczęszcza na większość imprez związanych ze światem fashion i zdaje z nich relacje. Umieszcza ciekawe filmiki na youtube.com, gdzie w oryginalny sposób prezentuje swoje outfity oraz imprezy, na których była.


W prasie pisze się o Julii bardzo dużo - w Joy'u, Glamour, Vivie, na portalach m.in. stylio.pl, lookbook.nu. Zachęcam do odwiedzenia bloga, tam znajdziecie wszelkie odwołania do wszystkich stron, gdzie pisano o Maff z Poznania. Na zagranicznych stronach jest naszą dumą, fani mody komentują - "Polska potrzebuje więcej tak świetnych fashionistek!". Racja. Nie każdy potrafi zamieszczać tak udane outfity jak Julia, która jest jedyna w swoim rodzaju. 


Zwróćcie uwagę na detale, jak bardzo ważne jest, by do outfitu dodać coś od siebie w postaci ładnego biżu, czy chociażby pięknie pomalowanych paznokci. Fryzura też jest bardzo ważna!

Ostatni look - świetne połączenie wysokich koturn z elementami garderoby w nieco odmiennym stylu. Na sportowo, ale jednocześnie bardzo old-school'owo. Zatem czerń i biel wracają do łask.


Sesja dla pisma VIVA MODA

6 komentarzy:

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM