Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

5/24/2011

FOTORELACJA - Street of DESIGN 2011 in Varsovia

Warsaw Fashion Street spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. To zainspirowało Dorotę Wróblewską do zorganizowania cyklicznej imprezy -  Street of Design. Trakt Królewski w Warszawie stał się otwartą przestrzenią dla sztuki. Polscy artyści, designerzy, architekci mieli możliwość zaprezentować swoje projekty bardzo szerokiej rzeszy ludzi. Na potrzebę imprezy została utworzona aleja wystawowa. Wzdłuż Traktu ustawiono stoiska. Mogliśmy podziwiać dzieła sztuki, artystyczne wyroby, projekty i designerskie wnętrza. Dodatkowo odbyły się koncerty i spotkania z projektantami. Oczywiście można było zakupić biżuterię, obrazy, rzemiosło artystyczne i wiele wiele innych rękodzieł artystów. W weekend 21- 22 maja Warszawa zamieniła się w stolicę sztuki. 

MAGGIE PIUOficjalny opis Street of Design:

"Na stoiskach wyeksponują swoje prace tacy twórcy jak: Dominika Syczyńska, Joanna Daniło, Dom Mody Forget-me-not, Agnieszka Stefańska, MaggiPiu , Maria Janas, Maja Zalewska, Violo, Adrian Mirgos, Kasia Struś, Artur Kierkowski, Anna Dunin- Olecka, Magda Arłukiewicz, Katedra Mody, Monika Szulist, Karolina Hady- Surowiec, Agata Krzyżanowska, Monika Tomaszewska,Erickson Beamon, Linda Lacroix i Agata Koschmieder.


Będzie można obejrzeć i kupić obrazy, plakaty, unikatowe t- shirty, artystyczną biżuterię, oryginalne ubrania oraz dodatki. Zapraszamy wszystkich spragnionych artystycznych wrażeń w sobotę i niedzielę od godz. 11 do 20. W niedzielę zapewniamy bogaty program kulturalno- artystyczny : wystawy, prezentacje, koncerty.

Organizator: Media Sukces s.c.Partnerzy; Biuro Promocji Miasta , MINI, Hewlett Packard, Paged, Sony Music Polska, Apart,Forget me Not, Galeria Fibak, Restauracja LemonGrassPatroni;Centrum Sztuki Współczesnej. Patroni medialni; Sophisti.pl, Sophistifashion.pl, blogdorotawroblewska.pl, Art&Business, Chilli Zet.

Podczas Street of Design marka MINI po raz kolejny udowodni, że jest nie tylko symbolem kultowych aut z brytyjskim charakterem, które gwarantują gokartową frajdę z jazdy, ale również synonimem indywidualizmu i niepowtarzalnego designu w motoryzacyjnym świecie.W ramach kolejnego projektu „MINI Inspiruje” realizowanego wspólnie z ChilliZet, wszystkie osoby, które odwiedzą stoisko MINI będą mogły przyczynić się do stworzenia niepowtarzalnej wersji MINI Cooper poprzez oklejenie specjalnie przygotowanego auta. Dodatkowo, Ci śmielsi i zainspirowani designem MINI, od soboty do niedzieli do godziny 12:00 będą mieli okazję do przygotowania na specjalnie przygotowanym flipcharcie spontanicznej (maks. 10 min) interpretacji graficznej designu MINI, lub też doniesienia własnego projektu w formacie nie większym niż strona A3. Jurorzy MINI i ChilliZet wybiorą najlepszą pracę i nagrodzą atrakcyjnymi nagrodami. Pierwszy model MINI - tego tylko na pierwszy rzut oka niepozornego auta - pojawił się w sprzedaży ponad 50 lat temu. Nikt wówczas nie przypuszczał, że stanie się ono klasykiem motoryzacji.. Nowe modele MINI charakteryzują się prostą, klasyczną formą, nowoczesnym ale rozpoznawalnym przez każdego designem oraz doskonałymi właściwościami jezdnymi."

Tekst pochodzi ze strony: http://www.dorotawroblewskablog.pl/street-of-design/street-design-galerie-artystyczne/ )
  

2 komentarze:

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM