Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

1/21/2016

PRESS MEETING: FASHION DESIGNER AWARDS 2016

Barwne spotkanie prasowe 8. edycji Fashion Designer Awards

            11 stycznia w stylowym H15 Boutique Hotel przy ul. Poznańskiej 15 odbyła się oficjalna inauguracja 8. edycji topowego konkursu Fashion Designer Awards. Przedstawiono jurorów, partnerów konkursu i media patronów. Dyskutowano o temacie przewodnim “Tribute to Colors “, o inspiracjach i zastosowaniu tematu w kolekcjach młodych projektantów oraz o licznych korzyściach jakie daje konkurs na zaistnienie w świecie mody - nie tylko polskiej. 

Tomasz Ossoliński i Lidia Kalita 
              Na spotkaniu pojawili się jurorzy 8. edycji Fashion Designer Awards, m.in.: duet Bizuu, Paulina Sykut-Jeżyna, Tomasz Ossoliński, Joanna Horodyńska, Agnieszka Maciejak. Dyskutowali na różne tematy związane z konkursem np.: na temat nagród w obecnej edycji, perspektyw związanych z wygraną a przede wszystkim omówiono hasło przewodnie “Tribute to Colors”

Tym właśnie hasłem, czyli (w tłumaczeniu) "Hołd dla kolorów", młodzi projektanci będą inspirowali się tworząc swoje szkice projektów na papierze. Jurorzy pełni pozytywnej energii czekają na projekty zabarwione magentą, kwarcowym różem, czekoladowym brązem, błekitem królewskim, kanarkową żółcią, limonką, tangerine tango, akwamaryną  i wieloma innymi spektakularnymi kolorami.

Joanna Horodyńska
                Joanna Horodyńska podkreśliła, iż : “nie ma koloru, który by komuś nie pasował”, Paulina Sykut – Jeżyna przyznała, że jej szafa jest bardzo kolorowa a Tomasz Ossoliński oznajmił, że nawet mężczyźni są obecnie bardziej odważniejsi w kwestii wybierania kolorów w swoich stylizacjach. 

Na spotkaniu obecna była także jedna z najzdolniejszych  ilustratorek mody -  Anna Halarewicz, która stworzyła grafikę towarzyszącą tegorocznej edycji FDA.

                Nagrodami w edycji 2016 jest staż u zagranicznego projektanta, czek na 15.000 zł i stypendia od MSKPU, udział w kursie z marketingu w modzie z Alberto Campagnolo- specjalistą działu marketingu centrali Giorgio Armanii, wyjazd na Premier Vision do Paryża z Whirpool- Partnerem strategicznym FDA oraz staże :  w dziale stylizacji TVN, w atelier Bizuu.
               

Joanna Horodyńska i Joanna Sokołowska-PronobisFASHION DESIGNER AWARDS – ETAPY:


1. Do 15 lutego 2016 – OSTATNI DZIEŃ NA PRZESYŁANIE ZGŁOSZENIA
2. LUTY/ MARZEC  2016 – I i II  OBRADY JURORÓW
3. 2 KWIETNIA 2016 – PÓŁFINAŁ w GALERII MOKOTÓW
 4. MAJ 2016 – GALA FINAŁOWA


Więcej na www.fashiondesignerawards.com.pl

Spotkanie prasowe poprowadziły: Paulina Drażba oraz Joanna Sokołowska-Pronobis.

Gości na spotkaniu fotografowała m.in.:  Monika Szałek


Agnieszka Maciejak i Joanna Sokołowska-Pronobis


  
Partnerzy: Whirlpool, Avon, Galeria Mokotów, Wella Professionals, MSKPU, H15 Boutique Hotel, Kazar
patroni medialni: Twój Styl, Grazia, Show, wp.pl, fashionpost.pl, lula.pl, lamode.info


1 komentarz:

  1. Ooo i nawet pani Horodyńska całkiem normalnie wygląda... Dla mnie zazwyczaj przekombinowuje :D

    OdpowiedzUsuń

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM