Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

12/28/2015

VII EDITION of FASHION DESIGNERS AWARDS has just begun! Konkurs dla debiutujących projektantów wystartował!


Koniec roku oznacza początek ciężkiej pracy i rywalizacji uczestników kolejnej edycji Fashion Designer Awards. 

Tym razem temat brzmi:  TRIBUTE TO COLORS

To oznacza - eksplozję kolorów, barw i odcieni! Czy wyłonieni finaliści okażą się objawieniem polskiej sceny mody? Poprzednie edycje dowiodły, że takie konkursy mają sens i młodzi zdolni dostają dzięki konkursowi przepustkę do świata mody, a przede wszystkim biznesu i mogą umocnić swoją markę na tle już istniejących. 

Prace możecie nadsyłać do 15 lutego 2016 roku!
Powodzenia i odwagi!


Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu:

Autorką grafiki do 8 edycji jest jedna z najlepszych ilustratorek mody w Polsce Anna Halarewicz

Więcej o historii konkursu i organizatorach (oraz tegorocznym Jury): Wystartowała 8. edycja Fashion Designer Awards 
pod hasłem “Tribute to Colors”

            8. edycja prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards to hołd dla kolorów! W tym roku porzucamy tajemniczość nocy w odcieniach czerni i szarości na rzecz energetycznych barw pod hasłem: TRIBUTE TO COLORS.  Bogata paleta soczystych kolorów jest inspiracją dla tegorocznych uczestników konkursu, którzy będą mieli szansę zaprezentować swoje kolekcje olbrzymiej publiczności i zawalczyć o atrakcyjne nagrody, w tym staże w atelier w Polsce i za granicą.

        Fashion Designer Awards organizowany jest od 2008 roku, a jego inicjatorką i pomysłodawczynią jest Joanna Sokołowska-Pronobis. "W poprzedniej edycji królowała czerń. Tegoroczny temat jest hołdem dla koloru, wszystkich barw, odcieni, pełnej palety, niech to ona właśnie w nieograniczony sposób inspiruje naszych uczestników - w tej edycji nie ma barier, jest tylko szał koloru" jak sama mówi.
            To jedyny tego typu projekt w Polsce, który łączy najlepsze nazwiska ekspertów i osobowości świata mody z młodymi talentami. Konkurs skierowany jest do zdolnych, ambitnych i początkujących designerów, pragnących pogłębiać swoją wiedzę w zakresie projektowania ubioru i marzących o stażu w zagranicznym domu mody. Fashion Designer Awards od pierwszej edycji konsekwentnie gwarantuje swoim finalistom realną szansę zaistnienia w mediach, zdobycia doświadczenia na stażach w atelier w Polsce i za granicą, poszerzenia horyzontów i wzbogacenia portfolio. Co roku honorowym przewodniczącym jury jest zagraniczny projektant, który oprócz zaprezentowania swojej kolekcji na uroczystej gali finałowej zaprasza zwycięzcę na staż do swojego atelier. W tegorocznej puli nagród są również czek na 15.000 zł i stypendia od MSKPU, wyjazd na Premier Vision do Paryża, z Whirpool- Partnerem strategicznym FDA oraz staż w dziale stylizacji TVN. Uczestnicy konkursu to dziś doceniani młodzi designerzy, którzy zgodnie twierdzą, że ich kariera w świecie mody nabrała rozpędu po udziale w Fashion Designer Awards.
            Zmagania konkursowe w 8 edycji  oceni znakomite grono jurorów, m.in.: Joanna Horodyńska, Michał Szulc, duet Bizuu czyli Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan, Lidia Kalita, Agnieszka Maciejak, Tomasz Ossoliński, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paulina Sykut, Macademian Girl, Marieta Żukowska, Dorota Williams.

FASHION DESIGNER AWARDS – ETAPY:

 1. do 15 lutego 2016 – OSTATNI DZIEŃ NA PRZESYŁANIE ZGŁOSZENIA
 2. LUTY/ MARZEC  2016 – I i II  OBRADY JURORÓW
 3. 2 KWIETNIA 2016 – PÓŁFINAŁ w GALERII MOKOTÓW
 4. MAJ 2016 – GALA FINAŁOWA

Więcej na www.fashiondesignerawards.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM