Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

5/27/2014

"RAINDROPS" by RINA COSSACK

Najnowszą kolekcję autorstwa Justyny Żmijewskiej mogliśmy zobaczyć podczas Warszawskiego Tygodnia Mody - Warsaw Fashion Weekend 2014. Moją faworytką jest taliowana sukienka z przeźroczystościami i "przedłużoną baskinką". Możemy podziwiać ją w kampanii RAINDROPS


Sesja zdjęciowa kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK
Fotograf: Monika Motor (monikamotor.com)
Modelka: Marta T./ Eastern Models  (easternmodels.pl)
MUA: Marta Gacka (magdagacka.com)
Hair: Magdalena Tucholska @MagsHairStylist
Producent sesji: Justyna Żmijewska


Info prasowe na temat kolekcji:

Sesja powstała na tętniących życiem ulicach Londynu. Nowoczesna architektura miasta oraz  symbole Wielkiej Brytanii idealnie komponują się z kolorowymi i kobiecymi propozycjami marki RINA COSSACK na sezon SS2014. Geometryczne linie budowli i przeszklone powierzchnie nawiązują do konstrukcji oraz przeźroczystości pojawiających się w kreacjach.
Autorem sesji zdjęciowej jest fotograf Monika Motor (www.monikamotor.com). Twarzą kampanii została Marta T z Eastern Models. Kreatorem makijażu jest Marta Gacka, a stylistą fryzur Magdalena Tucholska. Producentem sesji jest Justyna Żmijewska.


Inspiracją do powstania kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK, stała się wiosenna pogoda, obfitująca w opady deszczu. W kroplach deszczu odbija się światło, przenikają przez nie barwy, dlatego ważnym elementem kolekcji jest lekka struktura i transparentność tkanin. Klasyczne, minimalistyczne formy kontrastują z subtelnymi falbanami, podkreślają kobiece linie. Kolorem przewodnim jest pastelowy błękit. W kolekcji pojawia się także śmietanowa biel, ciepła szarość, słoneczny żółty i intensywny róż.

W tym sezonie projektantka proponuje modne, krótkie szorty, spodnie garniturowe, podwyższone stany, lekkie płaszcze, krótkie, pudełkowe topy i marynarki. Nie zabraknie też eleganckich sukni wieczorowych i koktajlowych.

Kolekcja RAINDROPS jest już dostępna w RINA COSSACK Atelier przy placu Konstytucji 5/13

Konrad Fado - Stylista gwiazd


 KAMPANIA "RAINDROPS"


 Goście Specjalni pokazu

Oliwia Angerstein i Justyna Żmijewska

Marcela Leszczak i Justyna Żmijewska

Jessie Merc - Blogerka

Anna Wendzikowska z Projektantką

Anna Popek i Pani Justyna

Aleksandra Mikołajczyk


#rinacossack #justynazmijewska #annapopek #aleksandramikolajczyk #placuniilubelskiej #baskinka #warsawfashionweekend #wfw2014 #polishdesigner #polishfashion #instyle #mercedesbenz #marcelinaleszczak #annawendzikowska #londyn #london

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM