Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

4/04/2014

Śniadanie czekoladą płynące...


"Domówka" dla Blogerów tym razem odbyła się w nowo-otwartym salnie meblowym BoConept na ul. Woronicza 37. Przestronne wnętrze zrobiło na mnie duże wrażenie!

Jak to na Śniadaniu bywa - nie wiedzieliśmy co nas czeka... Organizatorzy jak zwykle zapewnili nam mnóstwo rozrywek. Uśmiech nie schodził mi z twarzy i byłam nakręcona jak mały samolocik,  bo naprawdę uwielbiam tego typu spotkania okraszane tak dużą ilością pozytywnej energii i wariacji! Po za tym była to niepowtarzalna okazja, żeby spotkać Adama, Agę, Izę i innych znajomych oraz dowiedzieć się co czeka nas  na - tym razem duńskim -Warsaw Fashion Weekend.

Spotkanie poprowadziła przeurocza i powabna Kamila Szczawińska. Sama przyznała, że do tej pory nie miała styczności z blogerami ani blogami modowymi, ale... jest pozytywnie zaskoczona i zafascynował ją ten świat blogosfery! Cieszymy się, nawet bardzo!  
Słodycz delikatnej czekolady Wedla nie pozwoliła o  sobie zapomnieć, gdyż na stoliczkach były czekoladki, a przy wyjściu gorąca... i przepyszna czekolada dla gości. Uwaga - grozi uzależnieniem!

Zaczęliśmy od tworzenia make-up-ów przy użyciu pasteli i kosmetyków FM Group: link do filmiku. Każdy z nas miał za zadanie stworzyć własną wizję makijażu - przez moment poczuliśmy się jak kreatorzy od wizerunku! Dosłownie! A ja... wróciłam wspomnieniami do lat dzieciństwa - grupowych zajęć plastycznych :D  Oczywiście to nie była "tylko" zabawa, ale konkurs, stąd trzeba było naprawdę się postarać. Nagrodzono trzy prace spośród (ponad) 30.


Adam z FashionableInnovations ma nadprzyrodzone zdolności - potrafi pojawiać się i znikać!

P.S. Dzisiaj wieczorem opublikuje jeszcze materiał filmowy ze spotkania

Kolejny etap spotkania był już nieco większym wyzwaniem. Mieliśmy godzinę na stworzenie stylizacji z dostępnych w sklepie ciuszków marki Promod. Ah, jeszcze tyle nigdy się nie zlatałam w tak krótkim czasie w celu namierzenia odpowiednich ciuchów do zestawienia. Zziajałam się jak mała myszka, ale dzięki pomocy Mateusza  poszło mi troszkę sprawniej. Zresztą pomagaliśmy sobie nawzajem :)

Postanowiłam ubrać się w stylizację, którą stworzę. Zabrakło manekinów, więc zaprezentowałam an sobie konkursową stylizację. Każdy z nas zaprezentował swój pomysł: link do filmuku. Francuskiemu projektantowi, którzy odpowiada za męskie sylwetki marki Promod wpadła w oko stylizacja Adama z Fashionable Innovations! Zresztą... nie ma co się dziwić... Sami zobaczcie: link do filmiku.

W konkursowej stylizacji | Natalia z Glamourina.pl wystylizowała moją fryzurę do zdjęcia ;)

Nie obyło się również bez prezentów, za co serdecznie dziękuję!

Po tym jakże emocjonującym spotkaniu udaliśmy się do Królikarni, żeby sfotografować swoje stylizacje na Śniadanie.


 
Najchętniej porwałabym ten bukiet ze sobą!Natalka - Glamourina.pl

Nagrodzona praca - miejsce pierwsze

Mati z zichapek.blogspot.comIza z isabeldrafts.pl :)TUNIKA pochodzi z kolekcji limitowanych koszulek by Rina 
Wspaniały prezent od RINA COSSACK 

Bye, bye - do zobaczenia za rok Kochani!
2 komentarze:

  1. Myślę, że miałyście tyyyyle tematów do rozmowy :) musiało być świetnie. Fajnie, że organizują takie spotkania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zdecydowanie za krótkie było to śniadanie,żeby omówić wszystkie tematy :D :) A tak na serio to na Śniadaniu zawsze dużo się dzieje i za to kocham te spotkania! :)

      Usuń

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM