Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

4/05/2012

FASHION LEO'S PASSION

fot. Paulina Jakubiuk
Model: Ada Pietruczyk
Fashion: MAISU
Moda zazwyczaj kojarzy się ze snobizmem i przepychem... Całe szczęście istnieją jeszcze ludzie, którzy poza czerpaniem przyjemności z oglądania pokazu chcą przy okazji pomóc innym. Uwielbiam takie inicjatywy!  Pokaz odbył się w Poznaniu. Swoją kolekcję zaprezentowała mi.in. MAISU, której projekty... od zawsze wzbudzają we mnie podziw. Uwielbiam, gdy projektant/-ka bawi się modą, która w efekcie jest niczym z baśni. Prowadzącym imprezę był Tomasz Jacyków.

Swoje kolekcje zaprezentowali: MarkaBizuu | Hector&Karger | Patrizia Pepe | ORSKA | BOSQE Agata Mularczyk | MAISU | Katarzyna Szymańska | Scarpabella

"Podczas FLP vol.2 projektanci, sponsorzy i goście spotykają się na rzecz letnich obozów i koloni dla dzieci z domów dziecka i tak samo jak w poprzedniej edycji dzięki zebranym środkom inne chore dzieci pojadą na turnusy rehabilitacyjne, które ratują im zdrowie i życie.Leo Club Poznań to kilkunastu uczniów i studentów. Cały pomysł na pokaz i techniczna organizacja należy do nich. Marki, nazwiska, sponsorzy i międzynarodowy poziom to wsparcie i doświadczenie wspaniałych członków org. Lions ludzi sztuki i biznesu, którzy im zaufali i dali wolną rękę. 

Fashion LEOs Passion przypomina polskiemu przemysłowi modowemu, że jest najlepiej kiedy innowacje powstają wspólnie i kiedy cele są większe niż można sobie wyobrazić.FLP jest dowodem na to, że wiodące korporacje, międzynarodowi projektanci i poznańska publiczność nie zrezygnowali z lokalnej sceny modowej w tym wspaniałym mieście." (Leo Clubs Poznań)Obejrzyjcie, bo naprawdę warto, filmik zrealizowany przez studio filmowe FILMOPASJA:

                      
Zdjęcia z sesji "THE ALICE"


Fashion: MAISU / Maja Suchecka
Photographer: Paulina Jakubik
Models: Ada Pietruczyk, Anna Malitka, Jarek Hulk
Make - up, hairstyle: Aleksandra Foka
Hats: Beata Miłogrodzka
Jewelry: Studio TT / Tomasz Kargul
fot. Paulina Jakubik
Model: Ada Pietruczyk
Fashion: MAISU
Photographer: Paulina Jakubik
Model: Ada Pietruczyk

Fashion: MAISU

Dziękuję MAISU CREATIVE COUTURE za udostępnienie zdjęć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM