Holistical Project Management | Offline & online Strategist & Start-ups enthusiast since 2014 [CONTACT]

3/22/2012

LALALUNA workroom

IMPORTANT NEWS! 
The fashion battle has begun!
 Ewa is taking part in another contest. 
She can become an editor in ELLE!

fot. Dawid Dąbrowski,  EVE-R-GREEN   
Fot. Dawid Dąbrowski, EVE-R-GREEN

***

LalaLuna Workroom / Pracownia LalaLuna

Niebywałe! Wreszcie w projektach, tym razem pracowni LALA LUNA, której założycielką jest Marta Kuśmierek, pojawiły się kolory! Czujemy, że moda żyje. Uf! Idąc za przykładem Blumarine można wymienić niewielu projektantów, którzy chcą bawić się kolorami. Tym bardziej w Polsce. Kolekcja sukienek jest limitowana - dostępnych jest 10 każdego modelu. Wyjątkowe i oryginale, jedyne w swoim rodzaju. Do sukienki można dopasować odpowiednie sandałki, które pochodzą z kolekcji  hiszpańskiej firmy Menbur oraz upatrzoną kopertówkę. Fuksja i pomarańcz - najbardziej upragnione zestawienie ubiegłego lata. Nie obyło się również bez turkusu, zieleni i bieli. Finezyjne dodatki w postaci kopertówek, torebek, biżuterii. 

Uwagę przykuwają żywe kolory, piękne fasony dla młodych kobiet jak również w średnim wieku. Każda kobieta może teraz czuć się niebanalnie i wyróżnić się w tłumie. Strona pracowni jest dopracowana i przejrzysta, co ułatwia buszowanie po niej.Kreacje z metką LALALUNA są tworzone dla kobiet pragnących błyszczeć i zachwycać. Projektowane dla Pań, które cenią indywidualność i wyjątkowość. Szyte dla klientek, które nigdy
w życiu nie chciałyby znaleźć się w sytuacji, kiedy na przyjęciu inna kobieta ma tą samą sukienkę co one i na domiar złego - wygląda w niej lepiej. Wyłącznie naturalne tkaniny najwyższej jakości takie jak jedwab czy bawełna gwarantują, że noszenie takich kreacji to czysta przyjemność.


Założycielką pracowni LALALUNA jest Marta Kuśmierek.

Z wykształcenia psycholog, wizażysta i stylista. Przez wiele lat pracowała w świecie urody i mody. Jak sama mówi:

"Jako psycholog wiem jak silnie wpływa wygląd kobiety na to jak oceniają ją inni. Dobrze zrobiony makijaż oraz odpowiednio dobrane ubrania potrafią zdziałać cuda. W efekcie przemiany wzrasta samoocena oraz pewność siebie co niewątpliwie wpływa na relacje z innymi. Wielokrotnie przygotowując stylizację dla klientek na przyjęcia typu koktajl party miałam duży problem ze znalezieniem odpowiedniej kreacji. To co oferowały i oferują nam sklepy (często sieciówki) jest bardzo kiepsko wykonane. Klientki płacą nie małą kwotę jak np. 400 zł a w zamian otrzymuje sukienkę wykonaną niedbale i z syntetycznych tkanin. Gorsze jednak jest chyba to, że zakładając ją na docelowe przyjęcie, są pełne obaw czy tego dnia zobaczą owy egzemplarz na innej kobiecie. Te problemy zainspirowały mnie do stworzenia wyjątkowego miejsca jakim jest pracownia LALALUNA."

W pracowni LALALUNA znajdziecie Państwo wyjątkowe sukienki w limitowanych edycjach (po 10 sztuk z modelu) jak

i pojedyncze egzemplarze, które już nigdy się nie powtórzą. Do sukienek można dobrać odpowiednie buty z najnowszej kolekcji hiszpańskiej firmy Menbur oraz pasującą do nich kopertówkę. Dopełnieniem całej stylizacji będzie odpowiednio dopasowana, wyjątkowa biżuteria. Ostatnim elementem, który stworzy spójną całość będzie indywidualnie dopasowany i dopracowany makijaż.

Wszystkie kreacje i dodatki dostępne w pracowni możecie Państwo również obejrzeć i kupić w galerii internetowej.

                        Zapraszamy serdecznie
Źródło / Source - http://lalaluna.pl/index.php
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Less fashion more passion at FACEBOOK
INSTAGRAM